תנאי שימוש

עדכון אחרון בתאריך: 31/10/2011.

גולש/ת נכבד/ה
אנו מברכים אותך עם הצטרפותך לציבור לקוחותינו ומקווים שתפיק/י הנאה ותועלת מהשימוש באתר .
כל התוכן בהמשך מתייחס לשני המינים עף אף שמטעמי נוחות נכתב בלשון זכר.


תנאים חשובים:

  • בעת גלישה/שימוש באתר שורטר הינך מצהיר כי קראת את תנאי השימוש וכי הסכמת לנאמר בהם ותפעל בהתאם.
  • שימוש שאינו על פי תנאי השימוש יגרום לסגירת חשבונך ולהפסד/מחיקת כל סכום שנצבר.


1. מה מציע האתר לגולשים
האתר שורטר חושף בפני גולשיו מגוון רב ועשיר של תוכן המותאם אישית למאפייני הרשת. תחומי העניין להם הינך עשוי להיחשף בעת שימושך באתר יכללו בין השאר:רשימות תפוצה,טקסטים, תשדיר פרסומות, אמצעי תקשורת שונים, פורומים ומדיה, קטעי וידאו, מוסיקה ,הודעות מינהלתיות שונות. ברור וידוע לך כי חלק מתנאי השימוש מהווים הסכמה לחשיפתך לתכנים מסוג זה מבלי שתוכל למנוע העלאת התכנים לאתר וחשיפתך אליהם.על פי שיקוליה הבלעדיים של הנהלת האתר יבוצעו העלאות ומחיקות תוכן מהאתר. לגולש לא תהייה כל עילה לתלונה, תביעה או דרישה מכל סוג כלפי שורטר לגבי הנ"ל.

2. הרשמה לאתר והסכמה לתנאי השימוש
השימוש באתר מוגבל לבני 18 (שמונה עשרה )שנים ומעלה. הינך רשאי לפתוח כרטיס משתמש אחד בלבד. בטופס ההרשמה תידרש למלא נתונים מזהים, הנך מתחייב למלא פרטים מלאים ומדוייקים. רישום מידע כוזב ו/ או לא עדכני עשוי לגרום לחסימת חשבון המשתמש שלך במערכת ולא לאפשר לך שימוש באתר ובתכנים המוצגים בו.במקרה זה של הפרת התחייבותך כלפי שורטר לא תהיינה לך כל דרישה/תלונה/תביעה מכל סוג כלפי שורטר על כל נזק, פגיעה או אובדן מכל סוג שהוא .
עם השלמת תהליך הרשמתך לאתר תועבר לך סיסמא. הסיסמא מיועדת לשימושך בלבד. נא שמור עליה ומנע מאחרים גישה אליה.אין המערכת אחראית על כל נזק שייגרם לך עקב שימוש של מישהו אחר בסיסמת הכניסה למערכת אשר הועברה אליך.
נא עדכן את צוות ניהול האתר בכל מקרה של חשיפת סיסמתך על מנת שתונפק עבורך סיסמא חדשה.

3. ויתור והסרת אחריות
הינך מצהיר כי השימוש באתר ובתוכן המוצע בו נעשים על אחריותך הבלעדית.אין שורטר מתחייבת כי התוכן/שירות יותאם לדרישותך, המידע נגיש באופן זמני ועשוי להשתנות על פי העלות/הסרות של גולשים אחרים ברשת. כל תוכן שמבוצע בו שימוש על ידך נעשה תוך מודעות שלך כי עלול להיגרם נזק למערכת המחשב או לאובדן נתונים, כתוצאה מהורדה של חומרים אלה .
שורטר אינה מתחייבת שאיכות המוצר/תוכן יהיו מדוייקים וללא הפרעות ואינה מתחייבת לתקן שגיאות או בעיות תוכן שיתגלו.
כל שימוש במידע או עיצה או מידע בכתב או בעל פה אשר יתקבלו באתר או מגולשים אחרים באתר אינו מחייב את שורטר ואינו מטיל על שורטר אחריות מכל סוג שהוא.
קיימת סבירות כלשהיא לפגיעה בריאותית - אחוז קטן של המשתמשים עלולים להיתקל בהתקפי האפילפסיה כאשר הם נחשפים לדפוסי אור צדדי או רקע על מסך המחשב או בעת השימוש בשירותי האתר. תנאים מסוימים עשויים לגרום תסמיני אפילפסיה מבלי שיבחינו בעבר גם משתמשים שאין להם היסטוריה של התקפים קודמים או אפילפסיה. אם אתה, או מישהו מהמשפחה שלך, בעלי מצב אפילפטי, התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בשירותי האתר . יש להפסיק את הגלישה באתר באופו מיידי , יש לפנות לרופא אם נתקלתם מהתופעות הבאות בעת השימוש בשירות - סחרחורת, ראייה שונה, העין או עוויתות שרירים, אובדן מודעות, חוסר התמצאות, כל תנועה רצונית, או עוויתות.

4. תנאי שימוש מחייבים
בעת שימוש בתוכן האתר או בשירות מסויים דרך האתר הינך מצהיר כי תפעל בהתאם לאמור בתנאי השימוש, כפי שיעודכנו מעת לעת על פי החלטת ושיקולי הנהלת האתר ללא התראה והודעה על כך מראש. הנך מתחייב עם הרשמתך לאתר כי לא תעשה כל שימוש כגון מכירה, סחר שיכפול וצילום או העתקה של התכנים וכי לא תנסה לנצל לשום מטרה מסחרית תוכן חלק של השירות .
הינך מצהיר כי בכל תקופת שימושך באתר תנהג ביושר ובשקיפות, לא תנסה לזייף את זהותך או להתחזות למשתמש אחר או למנהל פורום, או מנהל/איש צוות באתר.

בעת שימוש בתוכן האתר או בשירות מסויים דרך האתר הינך מצהיר כי תפעל בהתאם לאמור בתנאי השימוש, כפי שיעודכנו מעת לעת על פי החלטת ושיקולי הנהלת האתר ללא התראה והודעה על כך מראש. הנך מתחייב עם הרשמתך לאתר כי לא תעשה כל שימוש כגון מכירה, סחר שיכפול וצילום או העתקה של התכנים וכי לא תנסה לנצל לשום מטרה מסחרית תוכן חלק של השירות . הינך מצהיר כי בכל תקופת שימושך באתר תנהג ביושר ובשקיפות, לא תנסה לזייף את זהותך או להתחזות למשתמש אחר או למנהל פורום, או מנהל/איש צוות באתר.
שורטר אינה טוענת לזיקה כלשהיא או לבלות על תכנים שתעלה לאתר ותפרסם באופן ציבורי ותהפוך לנגיש לשאר המשתמשים באתר. לא תהייה לשורטר כל אחריות לחומר ולתוכן זה.
האתר רשאי בכל עת למחוק ולשנות חשבונות אשר לא עומדים בתנאי השירות.
בשימוש בשירות אתה מסכים כי קראת את תנאי השימוש והבנת את המשתמע והנך מבין את כל הסיכונים הכרוכים בשימוש בתוכן ובחשבון בשירות.
חל איסור להשתתף באתרים הלוחצים על קישורים בתמורה לכניסות לאתרים שלהם
הינך מצהיר כי ידוע לך כי חל איסור לפרסם קישורי שורטר באתרים להחלפת קישורים/באנרים.וכי חל איסור לייצר קישורים המפנים לקישור אחר באתר.
כמו כן ידוע לך כי חל איסור לפתיחת חלונות נוספים במקביל בעת לחציה על קישור של שורטר.
הינך מצהיר כי ידוע וברור לך כי אין שורטר ו/או מנהליה/ עובדיה/שותפיה אחראים לשום סוג של נזק שייגרם בין אם באפן מופשט או ממשי , ולא תהייה לך כל תביעה כולל לא תביעת שכר טירחת עו"ד, בגין נזקים מכל סוג, אובדן רווחים, שימוש או חוסר שימוש בציוד שנרכש על ידיך, שימוש במידע ותכנים שהועלו על ידי גולשים אחרים, או על ידי הודעות שהתקבלו מגורמים אחרין מעת השימוש באתר, או בעקבות פרסום פוגע או דיבור פוגע מצד משתמשים אחרים באתר. אין שורטר אחראית לפעולות אלה.
ניתנת לשורטר הזכות והאפשרות לעשות שימוש בכל תוכן מכל סוג שהוא, תמונות, קול, שמע, וידאו, שפירסמת והעלית לאתר ולהפוך אותו לנגיש וזמין לשימוש גולשי האתר, זאת ללא בקשת אישור וללא הודעה מראש, זאת למטרת קידום ושיפור האתר ועל פי בקשת תוכן מצד גולשי האתר.שורטר רשאית להתאים ,להפיץ, לצלם, לשכפל ולהשתמש בכל תוכן שהעלית לאתר אך ורק למטרה לשמה העלית את התוכן ורק כל עוד אתה משאיר את פרסום התוכן בעינו ובוחר להמשיך את הפרסום.באפשרותך לבצע הסרה של כל תוכן שהועלה על ידיך.
הינך מצהיר כי לא תיפנה למכרים/חברים ואחרים בבקשה ללחוץ על הקישור. על המשתמש לבצע בחירה עצמית ולבחור את הקישורים אליהם ייכנס. הינך רשאי ללחוץ על הקישור שלך פעם אחת בלבד צורך בדיקה בלבד.

שורטר שומרת לעצמה את הזכות בכל עת, לשנות או להפסיק, זמנית או לצמיתות את השירות (או כל חלק ממנו) עם או ללא הודעה מוקדמת. אתה מסכים בזאת כי צוות האתר לא יהיה אחראי כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין כל שינוי, השעיה או הפסקה של השירות ולא תהייה לך כל דרישה, תונה או תביעה כלי שורטר על שום נזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לך בגין פעולתה זו. shorter.co.il
שומרת לעצמה את הזכות למחוק קיצורי כתובות במידה ולא יביאו 10 מבקרים סה"כ בתקופה של 3 חודשים.

בעת שימושך באתר הינך מודע למגבלות השימוש ומתחייב לפעול בהתאם לתנאי השימוש
הדרך החוקית לשימוש ולפתיחת קיצורי שורטר היא בלחיצה על הלינק באמצעות העכבר, ובשום אופן לא באמצעות דרכים אוטומטיות כגון חלון חדש, פופ אפ וכדומה.
למען הסר ספק מפורטים סעיפים מחייבים לגבי אופן העלאת תכנים לאתר. הינך מצהיר כי קראת והבנת את האמור וכי תפעל על פי המתחייב מכך.
כל שימוש שלך באתר ייעשה בכפוף לחוקי מדינת ישראל ובכפוף לכל חוק עולמי בתוקף.
חל איסור לפרסם קישורים של שורטר באתרים בעלי תוכן פורנוגרפי או תוכן למבוגרים בלבד ולקצר כתובות של אתרים בעלי תוכן כזה.

הינך מתחייב כי לא תנסה לזייף כותרות או לנסות לבצע מירמה באמצעות מזהים על מנת להסוות את מקור התוכן המשודר .
לא יועלה על ידיך כל חומר המוגדר כחומר זבל,חומר קידום מכירות, תוכנית פירמידה וכו', למעט באיזורים שיוגדרו לצורך כך .
חל איסור ליצור ספאם עם כתובות של shorter.co.il באתרים, פורומים, צ'אטים וכו'.
הנך מצהיר כי כל תוכן מכל סוג שהוא אשר תבחר להעלות, לפרסם, להפיץ בציבור לשלוח בדואר אלקטרוני או להפוך לגלוי למשתמשי האתר הינו קניין פרטי שלך ולא נעשית כל עבירה על זכויות יוצרים או זכות פטנט, סימן מסחרי, סוד מסחרי וכי אין מגבלה לגבי זכויותך על התוכן המועלה על ידיך.

לא יועלה על ידיך לאתר כל חומר המכיל תוכן פורנוגרפי, וולגארי, משמיץ, מוציא לשון הרע, גזעני, אתני,מגונה, מזיק, מטריד והעלול להוות פגיעה בקטינים או בחסרי ישע או בדמות ידוע או ציבורית או פוליטית.
לא יועלה על ידיך כל חומר המכיל תוכן העלול לפגוע בבטחון המדינה או מכיל מיידע מסווג ורגיש.
לא תנסה לגרוף רווח והכנסות על ידי פיתוי גולשים ומשתמשים אחרים על ידי הצעת בונוס, מתנות, שיתוף קישור ותגמול מכל סוג שהוא.
לא ייאסף על ידיך כל חומר או נתונים לגבי משתמשים אחרים באתר ולא תבצע כל פעולה העלולה לפגוע בפרטיותם של משתמשים אחרים באתר.
לא תבצע כל פעולה העשוייה להביא לך רווח שלא על פי התקנון והתנאים, כגון רישום ופיחת יותר ממשתמש אחד לאדם כאשר האחד משתף והשני מפרסם. לא תפעל בשום דבר לשבש את ההתנהלות התקינה ולנסות לגרום לגלילה להאיץ קצב ולפעול מהר מהרגיל. הינך מתחייב כי לא תנסה לזייף פעילות ותנועה על מנת להרוויח כסף על ידי פעולות אוטומטיות ונסיון הסוואה ודרך שרתים נסתרים ו/או בכל דרך אחרת.
לא תבצע בזדון העלאה של חומר המכיל וירוסים או קבצים נגועים או המכילים קודי מחשב העלולים לגרום לנזק מכל סוג שהוא לחומרה או תוכנה לא תפעל בשום אופן או דרך או כל נזק מכל סוג שהוא. לשבש את השירות או השרתים או הרשתות המחוברים לשירות, , הינך מתחייב לציית לכל הוראה שניתנה מהנהלת האתר ולהשמע ולפעול בכפוף לתנאי השימוש.

5. רווחים ומדיניות תשלומים

תעריפי התשלום מבוצעים על יד שורטר בכפוף ובהתאם למפורט בדף השותפים. שורטר רשאית לשנות את תעריפי התשלום על פי שיקול דעתה וללא חובת הודעה על כך מראש.
התשלומים באתר נעשים באמצעות PayPal (http://www.paypal.com) או דרך העברה בנקאית בלבד, ביומו העשירי של כל חודש, עבור החודש הקודם לו (שוטף +30). הסכום המינימלי להעברת תשלום הוא 50$ (חמישים דולר ארה"ב ) ומחייב בהוצאת חשבונית ושליחתה בדואר ע"מ להוציא את התשלום.
משתמשים שאין באפשרותם להוציא חשבוניות ישתמשו בשירותי אינטרנט המספקים הוצאת חשבוניות בתמורה לעמלות.

אם אין מפרסמים בשירות ובקיצורים בבעלותך תופיע פרסומת "ברירת המחדל" יוצגו. בד"כ יוצג דף הבית של האתר, על פרסומות אלו לא תקבל רווחים.

6. סיום השירות

תוכל לבצע סיום התקשרות יזומה על ידיך בכל עת שתחפוץ.
מנגד, שורטר רשאית לבצע חסימת הגישה שלך לשימוש באתר ובתכנים במידה ותבצע הפרה או נסיון הפרה מצידך של חלק מתנאי השימוש, או חוסר פעילות בכרטיס הגולש שלך למשך תקופה ממושכת עשויים להביא למחיקת כרטיס המשתמש שלך ולחסום את הגישה שלך לאתר.
כמו כן במקרה של בעיות טכניות או חשיפת סיסמת הגישה לחשבונך, או בעקבות פנייה של גורמי אכיפת החוק וגופים ממשלתיים, שורטר ראשיות ללא כל הודעה מראש להפסיק את פעולתך באתר ולחסום את סיסמת הגישה שלך לאתר.

הנך מסכים כי כל הפסקות אלו ייעשו על פי שיקול דעתו הבלעדי של האתר וכי צוות האתר לא יהיה אחראי כלפייך וכלפי כל צד שלישי. נא דווח לנו במידה ואתה יודע על הפרת התנאים באתר או אצל משתמש בשירות ע"י טופס יצירת הקשר.